Laatst bijgewerkt 23-5-2016

BCT toernooi in Tolbert

5 ball toernooi vrijdag 8 april 2016

uitslag:

1 Gerrit van Krimpen

2 Geert Berghuis

3 Wolter van Wijk

4 Tjebbe Jan Zantinga

Combinatietoernooi 3banden,bandstoten,libre zondag 10 april

1. Melle Sinninghe

2. Jacob Kuiper

3. Gerard Vernimmen

4. Ties van Wijk

                                       

 

                       

 

29-11-2014 Erik  Tjabbes wint het Bennie de Boer toernooi in Roden.

Kampioenschappen Gem.Leek 24 t/m. 26 januari 2014

Uitslag libre toernooi 24 en 25 januari

Poule A                            Poule B

1.Gerrit van Krimpen    1.Lammert Sinninghe

2.Bert Zantinga              2.Lammert Rieskens

3.John Kobes                  3.Jan Kajuiter

Algemeen kampioen libre Lammert Sinninghe

 

Uitslag driebandentoernooi 26 januari

1. Berry Bosman

2. Max Otter

3. Roger Winterdijk

4. Louwe Kajuiter

 

Combinatietoernooi BCT/BC Ca-Re Tolbert

8 t/m. 14 april 2013

 

 

 

 

              uitslag punten
3e ronde     %     % punten Hs   Hs
  Simon Kleinman 7 0,71 Tea de Haan 9 1,44 5 2 13 5
  Harm J.Schaaf 7 0,71 Arie Varwijk 19 1,16 5 2 22 7
  Liekel Vlonk 11 0,55 Arnold Zantinga 10 0,70 6 2 7 1
  Jacob Kuiper 13 0,85 Albert Dalmolen 8 1,13 11 2 9 6
                     
                     
              uitslag punten
4e ronde     %     % punten Hs   Hs
  Tea de Haan 9 0,78 Arie Varwijk 19 2,32 7 3 44 10
  Arnold Zantinga 10 1,30 Albert Dalmolen 8 0,75 13 5 6 2
  Simon Kleinman 7 1,71 Harm J.Schaaf 7 0,29 12 3 2 1
  Liekel Vlonk 11 0,82 Jacob Kuiper 13 1,00 9 2 13 6
                     
                     
5e ronde             uitslag punten
finale     %     % punten Hs   Hs
  Arie Varwijk 19 0,95 Arnold Zantinga 10 0,70 18 5 7 3
3e en 4e plaats                  
  Tea de Haan 9 1,00 Albert Dalmolen 8 0,88 9 5 7 2
5e en 6e plaats                  
  Simon Kleinman 7 2,29 Jacob Kuiper 13 0,77 16 3 10 2
7e en 8e plaats                  
  Harm J.Schaaf 7 0,86 Liekel Vlonk 11 1,36 6 2 15 7
                     
  Einduitslag                  
1 Arie Varwijk                  
2 Arnold Zantinga                  
3 Tea de Haan                  
4 Albert Dalmolen                  
5 Simon Kleinman                  
6 Jacob Kuiper                  
7 Liekel Vlonk                  
8 Harm J.Schaaf                  
  Hoogste serie                  
  Andre Kortekaas 17                

 

 

Geplaatst voor de 2e ronde

 

Biljart 1     Biljart 2  
1 Arie Varwijk 19 Tea de Haan 9
2 Gerrit v. Krimpen 16 Gerrit Cazemier 7
3 Simon Kleinman 7 Henk Mulder 17
4 Gerard Vernimmen 9 Bert Zantinga 14
5 Fred Suurd 14 Harm J.Schaaf 7
6 g 0 h 0
7 0 x 0

 

Biljart 3   biljart 4  
Albert Dalmolen 8 Wolter van Wijk 18
Dré Kortekaas 18 Henk de Haan 9
Liekel Vlonk 11 Wienes Hendriks 6
Jan Kierkels 16 René Aalders 25
Tjebbe J. Zantinga 15 Anno Koehoorn 9
w 0 o 0
ee 0 ff 0

 

 

Kampioenschappen Nietap 2013

Kampioenschappen Gem.Leek

vrijdag 20 januari  en zaterdag 21 januari werd weer gestoten om het kampioenschap

van de Gemeente Leek ( tussen leden van de  clubs die meedoen aan de NZW competitie.)

zondag 22 januari weer gestreden om het kampioenschap driebanden van de Gem.Leek

(vrije deelname)

In poule A

1.Gradus Alkema        2.Jelte Heuker

3. Wolter van Wijk      4.Jack de Vries

In Poule B.

1.Jon Kobus                2, Janko Hut

3. Thea van Dellen      4. André Bethlehem

Algemeen winnaar Gradus Alkema

hoogste serie Geert Postuma 35

Driebanden

1. Wolter van Wijk

2. Geert Jacobs

3. Berry Bosman

4. Bert Zantinga

hoogste serie Wolter van Wijk 7

 

Toernooi Noordwijk (DNPP)

Uitslagen libre toernooi

1. Evert Wouda             3.Albert Smid

2. André Kortekaas       4.Jan Huisma

Uitslagen driebanden toernooi

1.Erik Kruize        3.Pieter Potjewijd

2.Melle Sinninghe 4.Ahn Tran

 

Kampioenschappen Noordenveld 2011

Uitslagen libre:

Herbert Ploeg wint DeLacet Wisselbokaal op 26ste toernooi  BC De Waag

Vrijdag 25 maart en zaterdag 26 maart werd in cafe De Waag te Nietap het jaarlijkse biljarttoernooi  in de spelsoort libre gehouden.  

Ongeveer 70 spelers (naar sterkte ingedeeld) streden hier om de DeLacetwisselbokaal.

Na veel spannende wedstrijden kon zaterdagavond de finale gespeeld worden, waarin Herbert Ploeg van De Mollen uit Roden met overmacht de beste was. Tweede werd Rein Suurd van De Boskamp Roden.

Uitslagen Groep 1 (40 caramboles en hoger): 1.  H. Ploeg (De Mollen), 2. R. Piek (HGV), 3. H. Velthuizen (REO) 4.  J. van Driel (De Waag).  Groep 2 (30 t.m. 39 car.) :  1. G. Heemstra (HGV), 2. G. Prummel (HGV),  3.  R. Klooster (HGV), 4.  M. Uilenberg  (De Mollen).  Groep 3 (21 t.m. 29 car.): 1. R. Suurd (De Boskamp), 2. E. Wouterse (De Driehoek), 3. R. Ubels (De Boskamp), 4. R. Mulder (De Mollen). Groep 4  (20 car.):  1. B.J. Lageman (Ham and Eggs), 2. H. Punter (De Waag), 3. C. Emmens (Foxwolde),  4.  Froukje Overgoor  (De Waag).

Om de  DeLacetwisselbokaal:  1. H. Ploeg, 2. R. Suurd, 3. G. Heemstra, 4. B.J. Lageman.

Hoogste serie: H. de Vries (AODK). Kortste partij:  C. Emmens.

 

Uitslagen driebanden:

Het driebanden toernooi was goed georganiseerd en leverde vele spannende partijen op.

Nadat alle 58 biljarters 3 partijen gespeeld hadden mochten de beste 16 via een afvalsysteem

spelen om het kampioenschap 2011.

Uiteindelijk kwamen de gebroeders Steneker uit het friese Heerenveen samen in de finale.

Hier bleek Dienko Steneker zijn  zenuwen het best in bedwang te hebben.

De show werd echter gestolen door Sikko van Bolhuis, die in de strijd om de derde en vierde plaats

een gemiddelde speelde van 1.40 .

De uitslag was

1. Dienko Steneker

2. Eise Steneker

3.Sikko van Bolhuis

4.Dennis Kolthof

Hieronder de gebroeders Steneker nrs 1 en 2

 

Nrs 3 en 4 Sikko van Bolhuis en Dennis Kolthof

 

overige foto's van dit toernooi.

 

Kampioenschappen Gem. Leek in de Appelhof 28 t/m.30 januari 2011

Uitslagen:

Libre poule A                Libre poule B                     Algeheel kampioen

1.Anton Bakker            Berry Bosman                       Anton Bakker

2.Rene Siertsema          Marc Verbunt

3.Jelte Heuker               Freddy van der Heide

Driebanden

1. Bertus Rijks

2. Tjebbe Jan Zantinga

3.Pieter Potjewijd

enkele foto's van dit toernooi

Bertus Rijks met de kampioensbeker

 

 

 

 

 

 

Kampioenschap Noordwijk

Uitslag Libre:

1. Jan Dijkema de Wilp                            2. Joop van der Molen Doezum

3. Jan Huisma (14 jaar) Noordwijk         4. André Kortekaas Marum

Uitslag Driebanden

1.Eise Ritsema Westernieland                 2. Eise Luinstra Doezum

3. Peter Renkema Niebert                       4. Jan Arnold Zantinga Leek

 

 

 

 

Driebandenkampioenschap van Tolbert 6 t/m.11-4-2010

44 deelnemers.

    aantal  hoogste  
Einduitslag totaal punten beurten serie moyenne
A.Voorthuis 107 160 6 0,669
L.Bronsema 131 160 6 0,819
H.Warners 98 160 6 0,613
J.Visser 70 160 5 0,438
H.G.Ploeger 94 160 5 0,588
H.Mast 78 160 4 0,488
D.Kajuiter 56 160 4 0,350
J.Koops 50 160 4 0,313

Albert Voorthuis kampioen.

 

Lucas Bronsema

 

Hans Warners

 

Jelle Visser

Harrie Ploeger

Henk Mast

Doetse Kajuiter

Jan Koops

 

 

Kampioenschappen Gem.Noordenveld te Nietap

 

Op vrijdag 26 maart, zaterdag 27 maart (libre) en zondag 28 maart (driebanden)                                                                                   werd het jaarlijkse toernooi van Biljartclub De Waag gehouden in het gelijknamige cafe in Nietap.                                                            Dat was dit jaar al voor de 25ste keer.
Er werd met veel enthousiasme gespeeld om de prijzen door een kleine 80 deelnemers, die naar speelsterkte waren ingedeeld.
Uitslagen: Groep 4 (20 caramboles): 1. A. de Boer (Cookey); 2. J. v.d. Berg Foxwolde); 3. H. de Boer (Cookey).
Groep 3 (21 t.m. 29 caramboles) 1. G.J. Douwes (De Essen), 2. G. Neef (De Waag), 3. J. Ubels (Boskamp.
Groep 2 (30 t.m. 39 caramboles): 1. G. Prummel (HGV), 2. K. Broens (RBC), 3. M. Scheepstra (Foxwolde).
Groep 1 (40 caramboles en hoger): 1. H. Oosterom (BMTW), 2. G.J. Bolhuis (Het Rode Hert), 3. J. Norder (Driesprong).
Hoogste serie: A. de Poel (Club '85)
De groepswinnaars speelden om de DeLacet-wisselbokaal. Deze werd door mevr. Lieke van Dijken uitgereikt aan G.J. Douwes.          Tweede werd H. Oosterom, 3. A. de Boer, 4. G. Prummel
Op zondag stond driebanden op het programma.met ruim 50 deelnemers. Hier werd de uitslag:                                                                1. Jan Tiesinga ( Buitenbeentje) 2. Hendrik Niemeijer (Mollen 2000) 3. Rob Klooster (HGV).
De Henk Vierhoven-wisselbokaal werd door mevr. Dinie Vierhoven aan Tiesinga uitgereikt

 

Hieronder G.Douwes winnaar van het libre toernooi.

 

 

 

 

 

 

 

Kampioenschappen Gem. Leek 2010

Driebanden

Uitslag

1. Jan Dijkema de Wilp

2.Tony Patcheco de Wilp

3. Marten Huisma Noordwijk

4.Tjebbe Jan Zantinga Tolbert

 

Hieronder de prijswinnaars van het driebandentoernooi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raymond van Wijk Hoogste serie

Jan Dijkema kampioen

Tony Patcheco 2 e prijs

Marten Huisma 3e prijs

 

Libre

uitslag

Poule A

1.Harrie van Dijk Oostwold        3.Marc Verbunt Noordwijk

2.Roger Winterdijk Noordwijk    4.Marten Huisma Noordwijk

Poule B

1. Freddy v/d. Heide Noordwijk  3.Jan Kamminga Zevenhuizen

2.Jan van Dijken Zevenhuizen    4.Petra Speelman Zevenhuizen

 

Algemeen Kampioen Gem.Leek 2010 Freddy van der Heide

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toernooi DNPP 6,7,en 8 november

Winnaar Libre toernooi

Harrie Kruizinga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampioenschappen Noordenveld

Wedstrijdverslag van Dhr. Punter.

Rutgers wint biljartoernooi De Waag

 

Op 27 en 28 maart organiseerde biljartclub De Waag in Nietap het jaarlijkse libretoernooi.

Door ongeveer 80 librespelers werd gestreden om de DeLacetbokaal.

Na veel spannende partijen kon zaterdagavond laat de winnaar worden gehuldigd.

Derk Rutgers van HGV uit Roden ging na een zenuwslopende finale tegen Emiel Wouterse van Davina met de eer strijken.

De spelers waren traditioneel naar speelsterkte ingedeeld.

Uitslagen: Groep 4 (20 caramboles) 1. E. Wouterse (Davina) 2. M. Bekkema (Driesprong) 3. R. Ubels (Boskamp)

Groep 3 (21 t.m. 29 caramboles) 1. B. Zeedijk (Boskamp) 2. H. Veninga (Boskamp) 3. C. J. Eleveld (De Essen)

Groep 2 (30 t.m. 39 caramboles) 1. D. Rutgers (HGV) 2. R. Klooster (HGV) 3. A. Tiesinga (Ons Genoegen)

Groep 1 (40 caramboles en hoger) 1. H. Ploeg (Mollen 2000) 2. R. Vierhoven (Boskamp) 3. E. Tjabbes (Piké)

Kortste partij C.J. Eleveld; hoogste serie D. Rutgers.

De groepswinnaars speelden verder om de DeLacetbokaal:

E. Wouterse - B. Zeedijk 2-0; D. Rutgers - H. Ploeg 2-0; D. Rutgers - E. Wouterse 2-0; H. Ploeg - B. Zeedijk 2-0.

Winnaar werd dus D. Rutgers. De wisselbokaal werd, bij ontstentenis van de sponsor, uitgereikt door de heer J.P. de Jong.

Zaterdag 29 maart stond het driebanden op het programma. Liefst 56 deelnemers dongen mee naar de H. Vierhoven wisselbeker,

die door mevrouw Vierhoven werd uitgereikt aan Sicco van Bolhuis die in de finale tegen H. Balk aan het langste eind trok.

Derde werd Jan P. Bakker (vorig jaar winnaar) en vierde Henk Blok.

Volgend jaar hoopt BC De Waag het toernooi voor de 25ste keer te organiseren.

 

 

Foto's driebandenkampioenschap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampioenschappen Gem.Leek

 

 

 

 

 

Louwe Kajuiter kampioen Libre gem. Leek 2009

Doetze Kajuiter kampioen driebanden Gem.Leek 2009

 

 

Kampioenschappen Biljartclub DNPP uit Noordwijk

7 en 8 november libre toernooi 30 deelnemers.

Eindstand:
1. Joop van de Molen
2. Willem van der Hoek
3. Melle Postmus
4. Mirjam Scheffer.
 

9 november driebanden toernooi 60 deelnemers.

Eindstand:
1. Pieter Potjewijd
2. Eisse Luinstra
3. Hilco Veenema
4. Dennis Kolthof

voor een verslag en foto's van dit toernooi

zie:  www.bcdnpp.nl

 

Kampioenschappen Biljartclub Lieveren 23 t/m.26 oktober 2008

Uitslag Libre 23 t/m. 25 oktober 2008 (60 deelnemers)

1.M.Dijkstra        2. J.Ubels

3. H.Veninga        4. B.Neven

Alle winnaars komen uit Roden.

Open kampioenschap Driebanden 26-10-2008 (50 deelnemers)

1.Roger Winterdijk    2.René Aalders

3.Sikko van Bolhuis  4.Jan Tiesinga

De wedstrijden werden in een vlot tempo afgewerkt, de biljartclub uit Lieveren

had het wedstrijdverloop (onder leiding van Lody Fritzema ) goed onder controle.

Hieronder enige foto's voor een sfeerimpressie van dit toernooi.

 

 

 

 

 

 

Kampioenschappen gem.Leek 8,9 en 10 februari 2008

Foto's Driebanden toernooi.

Kampioen Melle Sinninghe uit Tolbert

2e prijs Harrie van Dijk uit Oostwold

 

3e prijs Wolter van Wijk uit Leek

4e prijs Berry Bosman uit Tolbert

5e Prijs Jack de Vries uit Zevenhuizen

6e prijs Kees Rozema uit Oostwold

7e prijs Jurjen de Vries uit Drachtster Compagnie

8e prijs Jan van Dijken uit Zevenhuizen

 

De hoogste serie was voor Henk Bandringa uit Zevenhuizen

 

Cafébaas Doetze heeft alles onder controle.

 

Melle Sinninghe wacht geconcentreerd op zijn beurt.

 

Ook Jan van Dijken maakt nieuwe vrienden

 

Uitslag Libre toernooi

Poule A.

1.Doetze Kajuiter                    2.Bert Zantinga

3. Wolter van Wijk                  4.Berry Bosman

Poule B.

1. Ferdinand Paauw               2.René Bos

3. Jelte Heuker                        4.Freddy van der Heide

Foto's Libre toernooi

Doetse Kajuiter algemeen kampioen Libre Gem.Leek 2008.

 

                          

 

              

 

      

 

     

   

 

     

 

 

 

   

Zeer jonge supporters

 

 

   

 

     

 

 

De Wedstrijdleiding.

    

 

 

Libre en driebandentoernooi  te Nietap 23 t/m. 25 maart 2007

Uitslagen en foto's

Het Libre toernooi om de Lacet bokaal vrijdag en zaterdag 23 en 24 maart met ruim 100 deelnemers

werd gewonnen door Rens Lammers van Reo uit Roden, 2e werd Kees de Jong van ons genoegen uit Norg.

3e en 4e plaats G.Alkema van de Waag uit Nietap en  R.Klooster van HGV uit Roden.

Het Driebanden toernooi om de  H. Vierhovenbokaal werd op 25 maart gehouden met 44 deelnemers.

De finale werd een onderonsje tussen 3 Roners. De einduitslag was:

1. Erik Tjabbes (Pike), 2. Bennie de Boer (Mollen 2000) en 3. A.Boer (HGV).

 

 

 

 

 

 

Kampioenschappen gem.Leek 26,27 en 28 januari 2007

Uitslag Libre toernooi

A.Klasse

1.Tjebbe J.Zantinga   Zevenhuizen           2.Joop v.d.Molen   Doezum

3.Berry Bosman          Zevnhuizen            4.Melle Sinninghe   Tolbert

5.Wolter van Wijk       Tolbert                  6.Tony Pacheco      De Wilp

7.Bart den Daas           Zevenhuizen         8.Pieter Potjewijd   Noordwijk

B.Klasse

1.Jan van Dijken          Zevenhuizen          2.Thea van Dellen  Zevenhuizen

3.Ferdinand Paauw      Zevenhuizen          4. Henk Ruiter        Nietap

5.Sies van der Boom     Oostwold                6.Raymond v Wijk  Tolbert

7.Ruurd v.d.Veen           Zevenhuizen           8.Simon Kleinman  Tolbert

Algemeen kampioen

Jan van Dijken

Uitslag driebandentoernooi.

1.Pieter Potjewijd         Noordwijk             2.Wolter van Wijk    Tolbert

3.Johan Meijer               Zevenhuizen          4.Sije de Vries          Drachtster Compagnie

5.Melle Sininghe             Tolbert                   6.Jan Zantinga        Zevenhuizen

7.Job van Driel                Nietap                   8.Hylco Veenema    Noordwijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biljarttoernooi DNPP Noordwijk

3 t/m. 5 november 2006

Onderstaand uitslagen en foto's van dit toernooi

Het Libre toernooi 3 en 4 november met 46 deelnemers

werd gewonnen door Anton Bakker uit Tolbert, ook vorig jaar de kampioen.

2. Tony Pacheco uit de Wilp, 3 Mirjam Scheffer uit Roden en 4 P.Victorie

5.J.v.d.Molen, 6 W.Verbeek, 7. Jac. de Vries en 8 M.Verbunt.

De Uitslagen van het driebandentoernooi (5 november)met 68 deelnemers waren als volgt: 

1. Eisse Ritsema Warfhuizen, 2 Roger Winterdijk Noordwijk, 3 Jan Eise Luimstra Doezum

4. Tony pacheco de Wilp.

Hieronder enige foto's van het driebandentoernooi.

 

 

 

 

 

Biljarttoernooi Gem.Leek in Oostwold

en kampioenschappen Noordenveld in Nietap

Hier foto's van het toernooi van de gemeente Leek 2006

gemaakt door de onbezoldigde freelance fotograaf van de

biljartsite  Harrie van Dijk uit Oostwold.

 

 

 

 

 

 

Hier enkele foto's van het libre toernooi in Oostwold en  Nietap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hier enkele foto's van het libre toernooi in Nietap

 

 

Damestoernooi in Groningen met 32 deelnmers. 4 en 5 maart 2006

waaronder ook enkele prominente biljartsters uit onze regio.

Hieronder enekele foto's van dit toernooi, waarbij 

onze topper Rosa Bothmer

weer zeer nadrukkelijk in beeld is.

 

 

 

Uitslagen en foto's driebanden kamp.Kornhorn

Er werd gebiljart in het Hornhuus te Kornhorn 8 okt. 2005.

De uitslagen en enige foto's die een impressie geven

van dit toernooi.

De uitslagen :

 

Uitslagen en foto's toernooi NZW 18t/m.20 maart.2005

 

 

 

 

 

Stand Masterstoernooi Noordenveld

1. H.Blok               H.G.V.                32            7. R.Piek            H.G.V                    24

2. R.Hagenauw      A.O.D.K            32             8.B.de Boer        De Mollen              20

3.A.Brens              H.G.V                31             9.D.de Boer        A.O.D.K.              20

4.J.Norder             De Driesprong    27            10.G.Neef            De Waag               20

5.A.Tiesinga           Ons Genoegen    25            11.J.Veenstra        De Waag              20

6.P.Dijkhuizen        A.O.D.K            25            12.J.Ram              A.O.D.K               20

 

 Uitslagen en foto's toernooi HGV  jan.2005

Foto's Driebandentoernooi zaterdag 15-1-2004

 

 

 Uitslagen en foto's toernooi Noordwijk nov.2004

 

Voor de eerste keer in de geschiedenis van driebandentoernooien

in het Westerkwartier, is er een vrouwelijke kampioen.

De zeer getalenteerde Rosa Bothmer was in Noordwijk de sterkste

van 56 deelnemers.

Hieronder de altijd opgewekte Rosa met Tony Patcheco uit de Wilp.

 

Het publiek kijkt met bewondering naar Rosa.

 

Aan toekomstige talenten geen gebrek in Noordwijk veel jeugd was toeschouwer bij het toernooi.

 

 

 

 

Uitslagen en foto's driebanden kamp.Kornhorn

Er werd gebiljart in het Hornhuus te Kornhorn 9 okt. 2004.

De uitslagen en enige foto's die een impressie geven

van dit toernooi.

De uitslagen :

1.Arend Frieswijk

2.Rosa Bothmer

3.Nico de Vries

4.Henk Oosterom

De Westrijdleiding.

 

 

 

Uitslagen en foto's libre  en driebanden kamp.Noordenveld

Er werd gebiljart in Nietap in de Waag op 26,27 en 28 maart 2004

 

Foto's Driebanden 28-3-04 Nietap

De winnaars Eise Steneker, Evert Wouda en Renee Aalders staan 

te wachten op de prijsuitreiking.

 

Hieronder Eise beseft nog niet dat hij heeft gewonnen.

 

 

Foto's libre 26 en 27 maart 2004 Nietap

Jannes Overgoor kampioen Libre.

 

 

 

Uitslagen en foto's libre  en driebanden kamp.Gem.Leek

Er werd gebiljart in Noordwijk op 19, 20 en 21 maart

door de biljarters die meedoen aan de NZW competitie

Uitslagen Libre.

Poule A:

1.Geert Jakobs BCT                2.Evert Wouda BCT

3.Louwe Kajuiter de Patsers   4.Hylco Veenema DNPP

Poule B:

1.Frank Tinge Aubergine        2.Bert Tinge Aubergine

3.Dik Mijnen DNPP                4.Mark Verbunt DNPP

 

Algemeen kampioen Frank Tinge

 

Uitslagen driebanden:

1.Jelte Heuker Tolbert

2.Roger Winterdijk Noordwijk

3.Harry van Dijk Oostwold

4.Fokko de Vries Zevenhuizen

 

Foto's 21 maart 2004 Driebanden

Jelte Heuker kampioen.

 

 

 

 

 

 

Foto's 20 maart 2004   

 

 

Foto's vrijdag 19 maart 2004